Uitgaande toernooien

 

rkvv Sportclub´25 Bocholtz / Herman Stauvermann tournooi
Zaterdag 10 juni Ochtend JO12 5 spelers en een keeper
      JO13 5 spelers en een keeper
    Middag JO10 6 spelers en een keeper
      JO11 6 spelers en een keeper
Zondag 11 juni Ochtend JO14/15 4 spelers en een keeper
      JO16/17 4 spelers en een keeper
    Middag JO6/7 4 tegen 4 zonder keeper
      JO8 6 spelers en een keeper
      JO9 6 spelers en een keeper
         
vv Scharn
Donderdag 25 mei   JO13  
      JO17  
Vrijdag 26 mei   JO7  
      JO9  
Zondag 04 juni   JO11  
Zaterdag 10 juni   JO15  
         
RKHSV / Frijns   Industrial Jeugdtoernooi
Zaterdag 10 juni Ochtend JO9 zeventallen
    Middag JO11 zeventallen
      MO13 zeventallen
Zondag 11 juni Ochtend JO7 viertallen
      JO13  
    Middag JO15  
      MO15  
         
sv Hulsberg
Zaterdag 27 mei   JO7  
      JO9  
      JO11  
Zondag 28 mei   JO13  
      JO15  
Zaterdag 10 juni   JO17  
      JO19  
         
RVU
Zaterdag 3 juni   JO7  
      JO9 (hoog en laag)  
      JO11 (hoog en laag)  
      JO13  
         
sv Blerick / Humie   Trading Jeugdtoernooi
Zaterdag 27 mei Ochtend JO13  
Zondag 28 mei Ochtend JO9  
Zaterdag 3 juni Middag JO11  
         
FC Gulpen / Wim   Alberts Toernooi
Zaterdag 3 juni Ochtend JO7  
      JO9  
    Middag JO13  
Zondag 4 juni Ochtend JO11  
    Middag JO15  
         
vv De Leeuw   Brunssum / 20e int. Unilogic Jeugdtoernooi
Zaterdag 10 juni Ochtend JO9  
    Middag JO13  
Zondag 11 juni Ochtend JO11  
    Middag JO7  
         
vv Daalhof
Vrijdag 26 mei Avond JO19  
Zaterdag 27 mei Ochtend JO9  
      JO11  
    Middag JO13  
Zondag 28 mei Ochtend JO7  
    Middag JO15  
         
vv Walram
Zaterdag 10 juni Middag JO15  
Zondag 11 juni Ochtend JO9  
    Middag JO13  
         
sv Haslou
Zaterdag 3 juni   JO13  
Zondag 4 juni   JO15  
Zaterdag 10 juni   JO11  
Zondag 11 juni   JO7  
      JO9  
         
EHC/Heuts / int.   Salves Pinkstertoernooi
Zaterdag 3 juni Ochtend JO9  
    Middag JO15  
Zondag 4 juni Ochtend JO11  
    Middag JO17  
Maandag 5 juni Ochtend JO7  
    Middag JO13  
         
RKUVC   Jeugdtoernooi      
Vrijdag 9 juni   JO19  
Zaterdag  10 juni   JO11  
      JO15  
Zondag  11 juni   JO7  
      JO9  
      JO13  
         
Boudewijn   Zenden toernooi/Leonidas  
Vrijdag  19 mei Avond JO17  
Zaterdag 20 mei Ochtend JO7  
      JO9  
Zaterdag 20 mei Middag JO11  
Zondag 21 mei Ochtend JO13  
Zondag 21-mei Middag JO15