Overzicht jeugdtrainingen, wedstrijden en trainers

GS JO6/7-1   Training woensdagavond 18.00-19.00 uur, geen wedstrijden.

Trainers : Roger Boelen roger.boelen@gmail.com en Fien Lamberigts lamberights1@home.nl

GS JO13-1  Training maandag- en woensdagavond 19.15-20.30 uur veld 10 links

Wedstrijden thuis aanvang 11.00 uur.

Trainers : Raymond Stassen / 06-19356201 / raymond_stassen@hotmail.com en Björn Godding / 06-36101177 schoonheid306@hotmail.com

RKASV/GS JO15-1 Training maandagavond 19.15-20.30 uur bij GS, veld 10 rechts, woensdagavond 19.15-20.30 uur bij    RKASV, veld 3

Wedstrijden thuis bij GS, aanvang 11.30 uur.

Trainers : John Elissen / 06- 55378449 / elissen@hetnet.nl en Jo Roks / 06-19011664 / roks-vanleeuwen@home.nl, Leidster  Ramona Roumans  / 06-15687109 / kiomiummels@hotmail.com    

RKASV/GS JO15-2 Training dinsdag- en donderdagavond 18.00-19.30 uur bij RKASV veld 3

Wedstrijden thuis bij RKASV,  aanvang 11.30 uur.

Trainers : Eric Mulkens / 06-52027831 / e.mulkens@kreuze.nl en Youri Mulkens 06-42597687 / y.mulkens@hotmail.com                                             

RKASV/GS JO17-2  Training maandagavond 19.30-21.00 uur bij RKASV, veld 3, woensdagavond 19.30-21.00 uur bij GS, veld 10 rechts

Wedstrijden thuis bij RKASV, aanvang 14.30 uur.

Trainers : Jean Fievez 043-3628353 / j.fievez1@home.nl en Will Ringhs 06-57331231 / ringhsw@hotmail.com

RKASV/GS JO17-1  Training maandagavond 19.30-21.00 uur bij RKASV, veld 3, woensdagavond 19.30 - 21.00 uur bij GS, veld 11

Wedstrijden thuis bij RKASV, aanvang 14.30 uur.

Trainers : Joey Kostons / 06-39377181 / jkostons@hotmail.com en Birol Cakiroglu 06-21164337 / b-cakiroglu.home.nl, Leider = vacature

RKASV/GS JO19-1  Training maandagavond 19.30-21.00 uur bij GS, veld 11, donderdagavond 19.30-21.00 uur bij RKASV, veld 3

Wedstrijden thuis bij GS, aanvang 14.30 uur.

Trainers : Arthur Meijer / 06-47774735 / arthurmeijer@hotmail.com en Paul Kempeners 06-18364974 / paulkempeners@hotmail.com, Leider = vacature