Contact / Organisatie

BESTUUR     
Sjef Zwackhalen (Voorzitter) 06-43026510 sjef.zwackhalen@trajekt.nl
John Lemaire (Secretaris) 06-11920178 johnlemaire067@gmail.com
Prof. Nijpelstraat 11 Maastricht    
Roy Hulst (Penningmeester)   06-18693644 roy.hulst@trajekt.nl 
     
John Elissen (Algemene zaken) 06-55378449 j.elissen@utsbernardt.nl 
Eddy Lathouwers (Algemene & Wedstrijdzaken) 06-42910697 edlathouwers@gmail.com
VACANT    
JEUGD    
Jeugdvoorzitter : VACANT    
Jeugdsecretaris : Nico Eikenboom 06-52457327 nicoeikenboom@gmail.com
Jeugdpenningmeester : Paul Kempeners 06-18364974 paulkempeners@hotmail.com
Technische zaken : John Elissen    
Jeugdactiviteiten : VACANT    
VRIJWILLIGERS    
Sjef Zwackhalen (Voorzitter) 06-43026510 Sjef.Zwackhalen@trajekt.nl
John Elissen (Algemene zaken) 06-55378449 j.elissen@utsbernardt.nl 
WEDSTRIJDSECR. & SCHEIDSRECHTERS    
Eddy Lathouwers (Wedstrijdsecretaris) 06-42910697 edlathouwers@gmail.com 
Nico Eikenboom (Jeugd) 06-52457327 nicoeikenboom@gmail.com
SPONSORING    
Algemeen mailadres   sponsoring-pr@geusseltsport.nl
Sjef Zwackhalen (Voorzitter) 06-43026510 Sjef.Zwackhalen@trajekt.nl
Roy Hulst (Penningmeester) 06-18693644 roy.hulst@trajekt.nl
ALGEMEEN - VACANT    
VRIENDEN VAN GEUSSELT SPORT - VACANT    
COMMUNICATIE    
John Lemaire (Secretaris) 06-11920178 johnlemaire067@gmail.com
Roy Hulst (Penningmeester) 06-18693644 roy.hulst@trajekt.nl
Maurice Keerssemeeckers (Website)    
CONTRIBUTIE/ADMINISTRATIE    
Ed Rehorst (Ledenadministratie)   contributie@geusseltsport.nl
    ledenadministratie@geusseltsport.nl
Nico Eikenboom (Jeugdleden)    
ACTIVITEITEN    
Pascal Goossens (Senioren)    
Eddy Lathouwers (Senioren)    
VACANT (Jeugd)    
ACCOMMODATIE    
John Elissen    
Nico Eikenboom    
Bert Sour    
TECHNISCHE COMMISSIE    
Eddy Lathouwers (Wedstrijdsecretaris) 06-42910697 edlathouwers@gmail.com 
Ralph Bons    
Kevin van Zeijl    
     
SENIOREN KADER    
Geusselt Sport 1    
Jordy Reneerkens - Trainer    
Dominic Makatita - Ass. Trainer    
Bert Sour - Ass. Scheidsrechter 043-3630634  
Bert Mulkens - Leider & Keeperstrainer 06-29013302 bert6745@zonnet.nl
Jo Bex - Verzorging 06-12039043  
Geusselt Sport 2    
VACANT - Trainer    
VACANT - Ass. Scheidsrechter    
VACANT - Leider    
Geusselt Sport Dames 1    
Etiënne Notten - Trainer    
Ramona Roumans - Leidster    
VACANT - Ass. Scheidsrechter    
Geusselt Sport 3    
Pascal Gerets - Coach 06-43232992  
Pascal Goossens - Leider 06-38317890 pascalgoossens71@gmail.com
Ronald Stevens - Ass. Scheidsrechter 06-18669237  
Jean Humblet - Ass. Scheidsrechter    
Geusselt Sport 4    
John Backus - Coach 06-19653765 johnneke@home.nl
Michalli Benakis - Leider 06-46347097 michb24@hotmail.com
VACANT - Ass. Scheidsrechter    
JEUGD KADER    
Geusselt Sport JO12-1    
Ludy vd Molen - Trainer 06-15512539  
Nico Eikenboom (lagere elftallen) 06-52457327 nicoeikenboom@gmail.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO15-1    
R. Bastings - Trainer 06-27850529 r.bastings6@home.nl
Bart Vijgen - Trainer 06-53812247 bartvijgen@icloud.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO17-1    
Jean Fievez - Trainer 043-3628353 j.fievez1@home.nl
John Elissen - Trainer 06-55378449 j.elissen@utsbernardt.nl 
ST Geusselt Sport/RKASV JO19-1    
Joey Kostons - Trainer 06-39377181 jkostons@hotmail.com
Geraud Kempeners - Trainer 06-42881720 geraudkempeners1998@gmail.com
Birol Cakiroglu- Leider 06-21164337 b-cakiroglu@home.nl
Mailadressen    
Aanmelden/info lidmaatschap Geusselt Sport   aanmelden@geusseltsport.nl
Wijziging persoonlijke gegevens doorgeven   ledenadministratie@geusseltsport.nl
Vragen mbt contributie   contributie@geusseltsport.nl
Vragen mbt sponsoring binnen Geusselt Sport   sponsoring-pr@geusseltsport.nl