Contact / Organisatie

BESTUUR    
Jan Karssemakers (Voorzitter) 06-13234545 karssemakersjan@gmail.com
Piet Janssen (Secretaris) 043-3623464 janssenp1@outlook.com
Professor Kernstraat 86 B, 6224 BB Maastricht    
Ralph Bons (Technische zaken) 06-52431077 ralph.bons@hotmail.com
     
Chris Lewerissa (Algemene zaken) 06-29221589 Chris.Lewerissa@maastricht.nl 
Guus Wijns 06-52605885 guusenbianca@ziggo.nl
JEUGD    
Jeugdvoorzitter : John Elissen 06-55378449 elissen@hetnet.nl
Jeugdsecretaris: Nico Eikenboom 06-52457327  nicoeikenboom@gmail.com
Jeugdpenningmeester : Paul Kempeners 06-18364974  paulkempeners@hotmail.com  
Coördinatie Jeugd : Roy Hulst/Sjef Zwackhalen    
CONTRIBUTIE & LEDENADMINISTRATIE    
Ed Rehorst   contributie@geusseltsport.nl
    ledenadministratie@geusseltsport.nl
COMMISSIE SPONSORING & PR    
Algemeen mailadres   sponsoring-pr@geusseltsport.nl
Roy Hulst (administratie) 06-18693644 roy.hulst@trajekt.nl
COMMISSIE ACTIVITEITEN    
Sjef Zwackhalen 06-43026510 Sjef.Zwackhalen@trajekt.nl
Roy Hulst 06-18693644 roy.hulst@trajekt.nl
COMMISSIE ACCOMMODATIE    
Harrie Gelissen    
Bert Sour    
WEDSTRIJDSECR. & SCHEIDSRECHTERS    
Guus Wijns (Dames/Heren) 06-52605885 guusenbianca@ziggo.nl
Nico Eikenboom (Jeugd) 06-52457327 nicoeikenboom@gmail.com
SENIOREN KADER    
Technische zaken    
Ralph Bons (selectie) 06-52431077 ralph.bons@hotmail.com
Nico Eikenboom  (lagere elftallen) 06-52457327 nicoeikenboom@gmail.com
Geusselt Sport 1    
Rob Delahaije - Trainer 06-82936567 delahaijerob@gmail.com
Peter van Bijnen - Ass. Trainer 06-19353119 petervanbijnen54@hotmail.com
Bert Sour - Ass. Scheidsrechter 043-3630634   
Ronnie Crijns - Keeperstrainer    
Sjef Zwackhalen - Leider  06-43026510  Sjef.Zwackhalen@trajekt.nl 
Jo Bex - Verzorging 06-12039043  
Geusselt Sport 2    
John Backus - Coach 06-19653765 johnneke@home.nl
Michalli Benakis - Leider 06-46347097 michb24@hotmail.com
 - Ass. Scheidsrechter    
Geusselt Sport Dames 1    
Ramona Roumans - Trainer 043-3621698  
Raunchy Gelissen - Trainer    
Fien Lamberigts - Leidster 06-23713208 lamberigts1@home.nl
Vacature - Ass. Scheidsrechter    
Geusselt Sport 3    
Pascal Gerets - Coach 06-43232992  
Pascal Goossens - Leider 06-38317890  pascalgoossens71@gmail.com
Ronald Stevens - Ass. Scheidsrechter 06-18669237  
     
JEUGD KADER    
Geusselt Sport JO6/7    
Roger Boelen 06-34383750 rogerboelen@gmail.com
Fien Lambrigts   lamberigts1@home.nl
Geusselt Sport JO13-1    
Raymond Stassen 06-19356201 Raymond_stassen@hotmail.com
Bjorn Godding 06-36101177 Schoonheid306@hotmail.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO15-1    
John Elissen - Trainer 06-55378449  elissen@hetnet.nl  
Jo Roks - Trainer 06-19011664 roks-vanleeuwen@home.nl
Ramona Roumans - Leider 06-15687109 kiomiummels@hotmail.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO15-2    
Eric Mulkens - Trainer 06-52027831 e.mulkens@kreuze.nl 
Youri Mulkens - Trainer 06-42597687 y.mulkens@hotmail.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO17-1    
Joey Kostons - Trainer 06-39377181 jkostons@hotmail.com
Birol Cakiroglu - Trainer 06-21164337 b-cakiroglu@home.nl
Vacature - Leider    
ST Geusselt Sport/RKASV JO17-2    
Jean Fievez - Trainer 043-3628353  j.fievez1@home.nl 
Will Ringhs - Trainer 06-57331231 ringhsw@hotmail.com
ST Geusselt Sport/RKASV JO19-1    
Arthur Meijer - Trainer 06-47774735 arthurmeijer@hotmail.nl
Paul Kempeners - Trainer 06-18364974 paulkempeners@hotmail.com
Vacature - Leider    
Mailadressen    
Aanmelden/info lidmaatschap Geusselt Sport   aanmelden@geusseltsport.nl
Wijziging persoonlijke gegevens doorgeven   ledenadministratie@geusseltsport.nl
Vragen mbt contributie   contributie@geusseltsport.nl
Vragen mbt sponsoring binnen Geusselt Sport   sponsoring-pr@geusseltsport.nl